Apie mus

5368323Ilgalaikis makiažas nuolat populiarėja, todėl Mikropigmentacijos centras įkurtas siekiant pasidalinti sukaupta ilgamete patirtimi ir meistriškumu. Keturioliktus metus intensyviai dirbus ir nuolat savo kvalifikaciją užsienyje kėlusi ilgalaikio makiažo meistrė – Gitana Vizgaitienė, nusprendė žengti dar vieną žingsnį – įkurti centrą, kuriame galima ne tik pasidaryti ilgalaikį makiažą, jį šalinti, bet ir įgyti naują bei viliojančią kūrybinę profesiją – tapti sėkmingu ILGALAIKIO MAKIAŽO MEISTRU.

Mikropigmentacijos kursas skirtas pradedantiesiems specialistams ir duoda reikalingas žinias, leidžiančias suprasti profesijos specifiką, apsaugoti nuo galimų klaidų bei komplikacijų, veikti užtikrintai, kvalifikuotai ir profesionaliai. Kurso programa numato procedūrų atlikimo demonstravimą bei praktiką su gyvais modeliais.

Baigus mokymus išduodamas ilgalaikio kontūrinio makiažo specialisto tarptautinio lygio sertifikatas, suteikiantis galimybę dirbti visose pasaulio šalyse.

Gitana Vizgaitienė yra įgijusi „Nouveau Contour“ JAV, mikropigmentacijos meistrės titulą, taip pat turi teisę apmokyti pradedančiuosius meistrus, bei išduoti jiems visame pasaulyje pripažįstamus pažymėjimus.

Apie mus rašo:

pdfSiųstis:
editos_straipsnis_1.pdf

pdfSiųstis:
editos_straipsnis_2.pdf