Mikropigmentacija

Mikropigmentacija – skirta šiuolaikiškoms moterims, kurios nori būti gražios ir žavios kiekvienoje gyvenimo situacijoje. 

Pirmoji mikopigmentacijos procedūra atlikta 1880 m. JAV, tačiau pati idėja kilo senovės Egipto laikais. Šiandien Mikropigmentacijos centre – klinikoje atliekama procedūra yra moderni ir šiuolaikiška. Procedūros metu pigmentiniai dažai įvedami ne į gilesnį kaip 2-3 mm epidermio sluoksnį. Preciziškos technikos dėka oda yra pažeidžiama minimaliai, nes adata juda tik vertikaliai. Prietasio adatėlės juda tolygiai ir tiksliai, į reikiamą gylį, įveda vienodą kiekį pigmento. Pigmento spalva parenkama atsižvelgiant į klientės poreikius bei jos naturalių veido bruožų visumą. Procedūra nėra skausminga, nes pigmentas įvedamas į tokį gylį, kuriame nėra didesnių nervų ir kraujagyslių.

Mikropigmentacijos tikslas – išryškinti natūralius veido bruožus, suformuoti tobulas veido linijas ir suteikti daugiau ryškumo.

Mikropigmentacijos procedūra atliekama šiose srityse:

  • antakių (siūlome atlikti šiuolaikišką antakių ryškinimą plaukeliais, kuris atrodo kur kas natūraliau už ankščiau naudotą tušavimo metodą);
  • lūpų;
  • blakstienų augimo srityje;
  • viršutinio ir apatinio voko konturo srityje;

Mikropigmentacijos procedūros gali padėti  tiek moterims, tiek ir vyrams jaučiantiems diskomfortą dėl prarastų antakių ar blakstienų plaukelių įvarių traumų ar chemoterapijos metu. Taip pat galima koreguoti iš prigimties nesimetriškus veido bruožus ar kitas problemines veido vietas.