specialist

Gintarė Lenortavičiūtė

Mikropigmentacijos meistrė

+370 633 788 58

Apie specialistę

Esu mikropigmentacijos meistrė Gintarė, dirbu šioje srityje nuo 2017 metų. Tikiu, kad mikropigmentacijos procedūros yra tikras išsigelbėjimas norinčioms pabrėžti natūralų moters grožį. Prieš grožio industriją daug metų dirbau administracinį darbą , tačiau grožio sritis visada traukė labiausiai – čia realizuoju save ir labai myliu savo darbą, todėl stengiuos dirbti iš visos širdies.

Kalba šiomis kalbomis

Lietuvių, anglų

Kvalifikacijos tobulinimas

  • 2015 m. Blakstienų priauginimo kursai;
  • 2017 m. Baziniai ilgalaikio makiažo kursai, „Mikropigmentacijos centras;“
  • 2018 m. Viršutinių vokų šešėliavimo kvalifikacijos kėlimo kursai;
  • 2019 m. „Purebeau fibroblast“ procedūrų mokymai. Tarptautinis sertifikatas. Procedūra atliekama su profesionalia, sertifikuota, Lietuvoje registruota ir leidimą turinčia vokiška įranga.
  • 2021 m. „Masterclass“ antakių ombre kvalifikacijos kėlimas su dėstytoja Jelena Stončiene.
  • 2022 m. „Masterclass“ lūpų ilgalaikio makiažo kvalifikacijos kėlimas „Juicy Lips“ technika su dėstytoja Jelena Stončiene.

Įgykite savo svajonių profesiją

Permanentinio makiažo profesionalės

„Mikropigmentacijos centro“ komanda – tai patyrusios ir nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo profesionalės. Patikėkite mums savo svajones, o mes stengsimės ne tik pateisinti, bet ir viršyti Jūsų lūkesčius.

Klinikos paslaugos

Klinikoje „Mikropigmentacijos centras“ patyrusios, nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo meistrės profesionaliai atlieka antakių, lūpų ir akių linijos mikropigmentaciją.

service

Akių linijos mikropigmentacija

Akių linijos mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią akių liniją, suteikti žvilgsniui daugiau išraiškingumo, paslaptingumo ir žavesio. Gali būti atliekamas akių viršutinės linijos ir/ar akių apatinės linijos kontūrinis makiažas.

service

Antakių mikropigmentacija

Antakių mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti tobulą antakių liniją, išryškinti natūralius veido bruožus, suteikti veidui išraiškingumo.

service

Lūpų mikropigmentacija

Lūpų mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią lūpų liniją, pabrėžti natūralų lūpų grožį, suteikiant joms sodresnę spalvą ir vizualaus putlumo.