specialist

Neringa

Sertifikuota Mikropigmentacijos specialistė

+370 633 788 58

Apie specialistą

Sertifikuota Mikropigmentacijos specialistė, turinti akredituotą ABT Accredited sertifikatą.

Mokymus baigusi vienoje lyderiaujančių Mikropigmentacijos akademijų Europoje. Specializuojasi antakių ir lūpų Mikropigmentacijoije. Išskirtinį dėmesį skiria lūpoms ir valdo net keturias skirtingas lūpų mikropigmentacijos technikas.

Ši meistrė taip pat dalyvauja įvairiose konferencijose bei kvalifikacijos kėlimo mokymuose.

Galerija

Įgykite savo svajonių profesiją

Permanentinio makiažo profesionalės

„Mikropigmentacijos centro“ komanda – tai patyrusios ir nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo profesionalės. Patikėkite mums savo svajones, o mes stengsimės ne tik pateisinti, bet ir viršyti Jūsų lūkesčius.

Klinikos paslaugos

Klinikoje „Mikropigmentacijos centras“ patyrusios, nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo meistrės profesionaliai atlieka antakių, lūpų ir akių linijos mikropigmentaciją.

service

Akių linijos mikropigmentacija

Akių linijos mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią akių liniją, suteikti žvilgsniui daugiau išraiškingumo, paslaptingumo ir žavesio. Gali būti atliekamas akių viršutinės linijos ir/ar akių apatinės linijos kontūrinis makiažas.

service

Antakių mikropigmentacija

Antakių mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti tobulą antakių liniją, išryškinti natūralius veido bruožus, suteikti veidui išraiškingumo.

service

Lūpų mikropigmentacija

Lūpų mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią lūpų liniją, pabrėžti natūralų lūpų grožį, suteikiant joms sodresnę spalvą ir vizualaus putlumo.