Apie mus

„Mikropigmentacijos centro“ komanda – tai patyrusios ir nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo profesionalės, visada siekiančios užtikrinti nepriekaištingą rezultatą.

about

Esu Gitana Vizgaitienė, gerai žinoma ilgalaikio makiažio specialistė, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, bei „Mikropigmentacijos centro“ įkūrėja.

Iš prigimties esu šviesaus gymio, todėl visuomet svajodavau apie tamsesnius antakius, išraiškingesnes akis, jausmingesnes lūpas. Vos tik mūsų šalyje atsiradus ilgalaikiam makiažui, nieko nelaukusi jį išbandžiau.  O tada gimė mintis padėti ir kitoms moterims pasijausti gražesnėmis, labiau pasitikėti savimi. Taip ėmiau mokytis mikropigmentacijos subtilybių, o vėliau įkūriau „Mikropigmentacijos centrą“. Ne veltui sakoma, jog tereikia susirasti mėgstamą darbą, kad kiekvieną rytą atsikeltum degdama aistra ir noru dirbti. Jau beveik 17 metų su džiaugsmu vykstu į darbą ir nei karto galvoje nekilo abejonė, ar mano pasirinkimas teisingas.

Patirtis, saugumas ir nepriekaištinga kokybė

„Mikropigmentacijos centro“ komanda – tai aukštos kvalifikacijos meistrės dirbančios kartu su Gitana Vizgaitiene, nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo profesionalės. Aš pati esu įgijusi „Nouveau Contour“ (JAV), “ CLINITA” (Italija) aukščiausios mikropigmentacijos meistrės titulą, turiu teisę mokyti pradedančiuosius meistrus, išduoti jiems visame pasaulyje pripažįstamus sertifikatus. Nuolat esu kviečiama teisėjauti pasaulinių čempionatų metu. Visada siekiu tobulumo ir preciziškumo, to reikalauju ir iš visos savo komandos.

Savo darbe vadovaujamės dabartine estetikos samprata, skatinančią puoselėti natūralumą ir subtilumą. Patyrusių mūsų komandos specialisčių tikslas – pabrėžti gražiausius kiekvienos moters bruožus, suteikiant jos veidui išraiškingumo, išryškinant moteriškumą bei jausmingumą, tačiau išsaugant individualumą ir natūralią išvaizdą. Toks rezultatas labai priklauso ne tik nuo ilgalaikį makiažą atliekančių specialistų patirties, bet ir nuo naudojamų technologijų, pigmento bei kitų priemonių kokybės ir tinkamo pasirinkimo.

Siekiame, kad kiekviena mūsų centre apsilankiusi klientė būtų apsupta individualaus dėmesio, jaustųsi saugiai, komfortiškai ir galėtų džiaugtis nepriekaištingu rezultatu.

Patikėkite savo grožį „Mikropigmentacijos centro“ profesionalėms, o mes stengsimės ne tik išpildyti, bet ir viršyti Jūsų lūkesčius.

Nuoširdžiai,

CEO Gitana Vizgaitienė

Įgykite savo svajonių profesiją

Atsiliepimai

Jūsų atsiliepimai – geriausias mūsų darbo įvertinimas. Dėkojame, kad patikite mums savo svajones ir dalinatės savo patirtimi.

Oksana Pikul Jasaitienė

Su meistre G. Vizgaitiene bendraujame jau kurį laiką. Kadangi šia meistre pasitikiu, atnaujinti atliktas procedūras atvykstu kasmet. Žaviuosi ne tik meistrės profesionalumu, bet ir jaukia bei modernia centro aplinka, į kurią norisi sugrįžti. Tad tikrai ...

Natalija Martinavičienė

Praeityje esu turėjusi nemalonią patirtį, kuomet atliktą ilgalaikį antakių makiažą reikėjo maždaug vienerius metus naikinti, taisyti ir kitaip koreguoti, tad šį kartą specialistę rinkausi ilgai ir kruopščiai. Meistrės Gitanos Vizgaitienės darbus stebiu ilgą laiką. Taip ...

service

Margarita

Dariausi du kartus. Vieną pas Gitaną kitą kartą pas Eveliną, ne tik tobulos meistrės bet ir be galo malonios ir šiltos moterys 🌹🌸Nuostabus kolektyvas, aplinka jauki ir maloni norisi sugrįžti, patys geriausi atsiliepimai. ♥️😍 Rekomendavau, ...

service

Sandra

Asmeniškai mano rezultatas prieš ir po, tikras kosmosas! 😍 Buvau labai nustebinta, mergaitės labai malonios, o meistrė pranoko mano pačios lūkesčius, labai kruopšti ir draugiška, puikiai išmananti ką daro. Rekomenduoju tik Gitaną 🙂

Prieš ir Po

Informacija ruošiama