Mokymai

Svajojate įgyti naują įdomią, kūrybinę profesiją ir tapti sėkminga mikropigmentacijos meistre? Laukiame Jūsų, pasirengę padėti išpildyti Jūsų svajones!

Nauji įgūdžiai – tai lyg deimantai, puošiantys
mūsų asmenybę…

Mikropigmentacija kasmet tampa vis populiaresne kosmetologine procedūra.
Jūsų dėmesiui siūlome įvairias mokymo programas ir meistriškumo pamokas bet kokio lygio specialistams bei pradedantiesiems.

Mikropigmentacijos centro tikslas – suteikti aukščiausios kokybės žinias. Mes siekiame saugioje mokymosi aplinkoje paruošti Jus kompetentingu mikropigmentacijos specialistu. Bazinė programa sukurta taip, kad pabaigę mokymus atitiktumėte visus būtinus reikalavimus ir taptumėte tikru profesionalu mikropigmentacijos srityje.

Kursų metu vienas dėstytojas vienu metu ruošia ne daugiau kaip 2 mokinius, todėl gausite visą reikalingą dėmesį ir žinias, padėsiančias tapti specialistu. Baigus mokymus, išduodamas ilgalaikio kontūrinio makiažo specialisto tarptautinio lygio sertifikatas, diplomas, suteikiantis galimybę dirbti visose pasaulio šalyse.

Mūsų centro pedagogai turi pasaulinę patirtį ir kompetenciją, todėl turėsite galimybę mokytis iš geriausiųjų. Mokymo metodai padės Jums tapti talentingu profesionalu ir nuves tiesiai į sėkmę.Pabaigę kursus gebėsite įgyvendinti net pačius aukščiausius klientų reikalavimus.