Mokymai


Nauji įgūdžiai – tai lyg deimantai, puošiantys mūsų asmenybę…


5176642Norite įgyti naują viliojančią, kūrybinę profesiją ir tapti sėkmingu MIKROPIGMENTACIJOS MEISTRU?

Kreipkitės į mus!

Mikropigmentacija kasmet tampa vis populiaresne kosmetologine procedūra.
Jūsų dėmesiui siūlome įvairias mokymo programas ir meistriškumo pamokas bet kokio lygio specialistams bei pradedantiesiems.

Mikropigmentacijos centro tikslas – suteikti aukščiausios kokybės žinias. Mes siekiame saugioje mokymosi aplinkoje paruošti Jus kompetentingu mikropigmentacijos specialistu. Bazinė programa sukurta taip, kad pabaigę mokymus atitiktumėte visus būtinus reikalavimus ir taptumėte tikru profesionalu mikropigmentacijos srityje.

Kursų metu vienas dėstytojas vienu metu ruošia ne daugiau kaip 2 mokinius, todėl gausite visą reikalingą dėmesį ir žinias, padėsiančias tapti specialistu.  Baigus mokymus, išduodamas ilgalaikio kontūrinio makiažo specialisto tarptautinio lygio sertifikatas, diplomas, suteikiantis galimybę dirbti visose pasaulio šalyse.
Mūsų centro pedagogai turi pasaulinę patirtį ir kompetenciją, todėl turėsite galimybę mokytis iš geriausiųjų. Mokymo metodai padės Jums tapti talentingu profesionalu ir nuves tiesiai į sėkmę.Pabaigę kursus gebėsite įgyvendinti net pačius aukščiausius klientų reikalavimus.


Bazinė kursų programa

Bazinės programos metu išmoksite svarbiausių kosmetinės mikropigmentacijos technikų: antakių šešėliavimo, atlikti akių ir lūpų kontūro procedūras. Prieš mokymus gausite ir namuose perskaityti turėsite teorinę medžiagą, kurioje pateikta visa svarbiausia informacija apie mikropigmentaciją ir pagrindinę spalvų teoriją. Universalią bazinę mokymo programą sudaro teorinė dalis ir praktinis mokymasis ant manekenų galvų ir gyvų modelių. Sėkmingai baigus šiuos mokymus, Jums bus suteiktas sertifikatas, kuris iš karto leis dirbti pasirinktame grožio salone. Mes taip pat siūlome aukštesnio lygio mokymus, kurių metu galėsite toliau tobulinti įgytus įgūdžius.


Master Class: 3D antakiai

9587893Naudodami naujausias adatas ir 3D plaukelių metodą, sukursite itin natūraliai atrodančius antakius. Išmoksite tinkamai nustatyti veido formą ir suformuokite teisingos formos antakius.


Master Class: akių vokų šešėliavimas

Atnaujinkite savo žinias ir išmokite naujos šešėliavimo technikos. Sužinosite, kaip pagreitinti procedūros atlikimo laiką, kokios adatos padės pasiekti optimaliausių rezultatų


Master Class: 3D lūpos

Išmoksite tinkamai derinti spalvas, pasirinkti adatas ir atlikti visų lūpų tušavimą 3D techniką.


Master Class: pigmentų šalinimas

327982Naudodami pigmentų šalinimo techniką, kuri nepalieka randų ir nežaloja odos, galėsite pašalinti netinkamoje vietoje esančius ar tiesiog per tamsius pigmentus.


Master Class: adatos ir technika

Šiuose mokymuose daugiau sužinosite apie adatų tipus, kokios adatos yra tinkamos konkrečiai procedūrai ir technikai atlikti. Kursai puikiai tinka toms, kurios nori sužinoti daugiau apie adatas, su kuriomis dar niekada nedirbo.


Master Class: koloristika

6731190Susipažinsite su Nouveau Contour spalvų identifikavimo sistema, todėl nebereikės spėlioti, kuris pigmentas geriausiai tinka konkrečiai klientei pagal jos odos tipą. Spalvų identifikavimo sistema – tai unikalus Nouveau Contour kūrinys.


Marketingas ir pardavimai

159965Paaiškinsime, kaip pritraukti naujų klientų, kokia procedūrų kaina yra geriausia, kaip parduoti savo procedūras, kaip reklamuoti mikropigmentacijos sritį, kaip tinkamai naudotis visomis marketingo priemonėmis ir t.t.