D.U.K

Čia galite rasti atsakymus į dažniausiai mūsų klienčių užduodamus ir galbūt ir Jums rūpimus klausimus

Nuo ko priklauso procedūros rezultatas?

Procedūros rezultatas labai priklauso ne tik nuo ilgalaikį makiažą atliekančių specialistų patirties, bet ir nuo naudojamų technologijų, pigmento bei kitų priemonių kokybės ir tinkamo pasirinkimo.

Kaip elgtis po mikropigmentacijos procedūros?

Po mikropigmentacijos procedūros bent 5 dienas veido sritis, kuriose buvo atliktas ilgalaikis makiažas tepkite gijimą skatinančiu tepalu. Negalima naudoti hormoninių ar savo sudėtyje antibiotikų turinčių tepalų, drėkinamųjų kremų. Venkite liesti procedūros sritį, kad neužkrėstumėte bakterijomis ir nekiltų infekcija. Nekrapštykite susidariusių šašiukų, jie turi nukristi patys. Prmą parą po procedūros nešlapinkite procedūros srities. Mėnesį po procedūros nesideginkite saulėje ar soliariume.

Nuo ko priklauso, kiek laiko išliks ilgalaikis makiažas?

Ilgalaikio makiažo ilgaamžiškumas tiesiogiai proporcingas dažų įsiskverbimo gyliui. Taigi, kiek laiko galėsite džiaugtis rezultatu, priklauso nuo to, kaip pigmentas įvedamas į odą: ar giliau, ar epidermio paviršiuje. Makiažo išliekamumas priklauso ir nuo Jūsų amžiaus bei gyvenimo būdo: jeigu aktyviai sportuojate, jūsų oda sausa, dažomosios medžiagos išbluks greičiau nei vyresnėms, mažiau aktyvioms moterims. Vyresnio amžiaus moterims ilgalaikis makiažas išsilaiko ilgiau ir dėl lėtesnės odos regeneracijos.