Jūsų grožis – mūsų misija!

Kviečiu prisijungti į laimingų klienčių gretas. Pasinaudokite išskirtine proga, susitikime Kopenhagoje!

Gitana

Gitana Vizgaitienė

Sertifikuota Mikropigmentacijos specialistė, Lektorė

Esu Gitana Vizgaitienė, gerai žinoma ilgalaikio makiažio specialistė, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, bei „Mikropigmentacijos centro“ įkūrėja.
Vos tik atsiradus ilgalaikiam makiažui, nieko nelaukusi jį išbandžiau, o tada gimė mintis padėti ir kitoms moterims pasijausti gražesnėmis, labiau pasitikėti savimi. Ėmiau mokytis mikropigmentacijos subtilybių, o vėliau įkūriau „Mikropigmentacijos centrą“.

image

Ne veltui sakoma, jog tereikia susirasti mėgstamą darbą, kad kiekvieną rytą atsikeltum degdama aistra ir noru dirbti. Jau beveik 17 metų su džiaugsmu vykstu į darbą ir komandiruotes.

Mielai lauksiu Jūsų – susitikime!

Apie vizitą

Savo darbe vadovaujuosi dabartine estetikos samprata, skatinančią puoselėti natūralumą ir subtilumą. Mano kaip atsakingos specialistės tikslas – pabrėžti gražiausius kiekvienos moters bruožus, suteikiant jos veidui išraiškingumo, išryškinant moteriškumą bei jausmingumą, tačiau išsaugant individualumą ir natūralią išvaizdą. Toks rezultatas labai priklauso ne tik nuo ilgalaikį makiažą atliekančio specialisto patirties, bet ir nuo naudojamų technologijų, pigmento bei kitų priemonių kokybės ir tinkamo pasirinkimo.

Su džiaugsmu keliauju į komandiruotes, kurių metu atlieku įvairias procedūras. Kviečiu prisijungti į laimingų klienčių gretas.

Jau rugsėjo 8 d. Susitikime Vester Farimagsgade 1, 1606 Kobenhavn V Danijoje. Pasinaudokite proga ir registruokitės procedūroms jau dabar, neatidėliokite!

image

Procedūros

Nuo 2003 metų intensyviai dirbu ir nuolat keliu savo kvalifikaciją užsienyje. Esu tituluota mikropigmentacijos meistrė ir žinoma dėl unikalios, subtilumu ir itin precizišku rezultatu išsiskiriančios technikos. Su džiaugsmu keliauju į komandiruotes, kurių metu atlieku įvairias procedūras. Kviečiu prisijungti į laimingų klienčių gretas. Procedūros, į kurias galite registruotis:

Akių linijos mikropigmentacija

Akių linijos mikropigmentacija (kitaip – ilgalaikis makiažas) – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios metu į išorinės odos sluoksnį (epidermį) implantuojamas pigmentas. Gali būti atliekamas akių viršutinės linijos ir/ar akių apatinės linijos kontūrinis makiažas.

Procedūros tikslas – suformuoti dailią akių liniją, suteikti žvilgsniui daugiau išraiškingumo, paslaptingumo ir žavesio.

Akių linijos kontūrinio makiažo technika kiekvienu atveju parenkama individualiai, atsižvelgiant į Jūsų vokus ir pageidaujamą rezultatą. Išraiškingas klasikinis akių pravedimas atliekamas suformuojant į išorinį akies kampą storėjančią liniją ir uodegėlę. Šešėliuotas pravedimas šiek tiek padidina ir subtiliai išryškina akis, suteikia joms išraiškingumo bei paslaptingumo. Atliekant šešėliuotą pravedimą, galima apimti ir dalį voko, taip vizualiai jį prailginant ir pakeliant akies kampučius.

Kam skirta ši procedūra

Dažniausiai akių linijos mikropigmentacija atliekama grožio tikslais, siekiant patogumo ir norint sutaupyti makiažui atlikti kasdien sugaištamą laiką. Po šios procedūros nebereikės jaudintis dėl netvarkingo akių kontūro ar blausaus žvilgsnio – akys visada atrodys ryškios ir išraiškingos. Procedūros dėka galima ne tik suteikti daugiau patrauklumo Jūsų akims, bet ir koreguoti iš prigimties nesimetriškus veido bruožus. Procedūra tinka netekusiems blakstienų dėl onkologinių ligų gydymo chemoterapijos pagalba, taip pat alergiškiems kosmetikos priemonėms žmonėms.

Procedūros eiga

Prieš procedūrą mikropigmentacijos meistrė išklausys Jūsų lūkesčių, įvertins Jūsų akių bei vokų formą, veido bruožus, odos tipą ir nupieš eskizą. Jo dėka, dar prieš pradedant kontūrinį makiažą, galėsite įvertinti, kaip atrodys rezultatas po procedūros. Jeigu matomas vaizdas neatitiks Jūsų lūkesčių, eskizas bus koreguojamas, kol surasime Jums tinkamą variantą ir būsimam vaizdui nebeturėsite jokių priekaištų. Tuomet, atsižvelgiant į Jūsų norus bei Jūsų natūralių veido bruožų visumą, parinksime pigmento spalvą.

Akių linijos kontūrinio makiažo procedūra, priklausomai nuo eskizo ir naudojamos technikos, trunka apie 1-2 val. Procedūros metu oda vietiškai nuskausminama, todėl jos metu nejausite skausmo – galimas tik lengvas diskomfortas ar kutenimas.

Procedūros metu specialaus prietaiso adatėlėmis nuo 0,3 iki 0,8 mm epidermio sluoksnį tiksliai ir tolygiai įvedami pigmentiniai dažai.

Antakių mikropigmentacija

Antakių mikropigmentacija (kitaip – ilgalaikis makiažas) – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios metu į išorinės odos sluoksnį (epidermį) antakių srityje implantuojamas pigmentas. Procedūros tikslas – suformuoti tobulą antakių liniją, išryškinti natūralius veido bruožus, suteikti veidui išraiškingumo. Antakių mikropigmentacijai taikomos įvairios technikos – šešėliavimo (Soft Shading), ombre, powder brows, 6D (microblading), 3D antakių linija plaukeliais.

Kam skirta ši procedūra

Nors dažniausiai antakių mikropigmentacija atliekama grožio tikslais, siekiant patogumo, norint sutaupyti laiką, jos tikslas – ne tik paryškinti veido bruožus ir suteikti jam daugiau patrauklumo, bet ir paslėpti, užmaskuoti po traumų, nudegimų, gydymo, operacijų atsiradusius odos pakitimus. Procedūros dėka galima koreguoti iš prigimties nesimetriškus veido bruožus ar kitas problemines veido vietas, ji tinka netekusiems antakių dėl onkologinių ligų gydymo chemoterapijos pagalba.

Procedūros eiga

Prieš procedūrą permanentinio makiažo meistrė išklausys Jūsų lūkesčius, įvertins natūralią antakių formą, spalvą, odos tipą ir nupieš būsimų antakių eskizą. Jo dėka, dar prieš pradedant kontūrinį makiažą, galėsite įvertinti, kaip atrodys rezultatas po procedūros. Jeigu matomas vaizdas neatitiks Jūsų lūkesčių, eskizas bus koreguojamas, kol surasime Jums tinkamą variantą ir būsimam vaizdui nebeturėsite jokių priekaištų. Tuomet, atsižvelgiant į Jūsų norus bei Jūsų natūralių veido bruožų visumą, parinksime pigmento spalvą.

Prieš pradedant antakių mikropigmentacijos procedūrą, oda antakių srityje vietiškai nuskausminama. Anestetikai naudojami ir procedūros eigoje, todėl skausmo nejausite – galimas tik nedidelis diskomfortas ar lengvo kutenimo jausmas. Procedūra, priklausomai nuo pasirinktos technikos ir norimo rezultato, trunka 1-2 valandas.

Procedūros metu specialaus prietaiso adatėlėmis nuo 0,3 iki 0,8 mm epidermio sluoksnį tiksliai ir tolygiai įvedami pigmentiniai dažai.

Poprocedūrinis laikotarpis

Odos gijimas ir atsistatymas po mikropigmentacijos procedūros trunka iki 4 savaičių. Iš karto po procedūros oda lengvai parausta, jei oda jautresnė, ji gali ir lengvai paburkti. Tačiau tiek paraudimas, tiek paburkimas praeina kelių valandų bėgyje, todėl jau tą pačią dieną galite užsiimti įprasta veikla. Pirmąsias dvi dienas po procedūros antakių spalva paprastai būna kiek ryškesnė, trečią dieną gali atsirasti lengvas niežėjimas, sausumo jausmas. 5-7 dieną šie simptomai išnyksta, antakių atspalvis tampa švelnesnis. Tačiau odos atsistatymas vis dar tęsiasi, antakių atspalvis kinta, o galutiniu rezultatu galėsite džiaugtis po 2-3 savaičių.

Lūpų mikropigmentacija

Lūpų mikropigmentacija (kitaip – ilgalaikis makiažas) – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios metu į išorinės lūpų odos sluoksnį (epidermį) implantuojamas pigmentas. Procedūros tikslas – suformuoti dailią lūpų liniją, pabrėžti natūralų lūpų grožį, suteikiant joms sodresnę spalvą ir vizualaus putlumo. Lūpų mikropigmentacijai taikomos įvairios technikos – kontūro mikropigmentacija, pilnas ar dalinis lūpų šešėliavimas, bekontūrė akvarelinė technika.

Kam skirta ši procedūra

Dažniausiai lūpų mikropigmentacija atliekama grožio tikslais, siekiant patogumo ir norint sutaupyti laiką. Po šios procedūros nebereikės jaudintis dėl netvarkingo lūpų kontūro, išblukusios ar netolygios spalvos, o lūpų dažymą galėsite pamiršti porai metų. Procedūros dėka galima ne tik suteikti Jūsų lūpoms gražią formą ir daugiau patrauklumo, bet ir sutvarkyti jų asimetriją, paslėpti randus, „fordyce“ granules, užmaskuoti po traumų, nudegimų, gydymo, operacijų atsiradusius odos pakitimus.

Procedūros eiga

Prieš procedūrą permanentinio makiažo meistrė išklausys Jūsų lūkesčius, įvertins natūralią lūpų formą, spalvą, odos tipą ir nupieš būsimų lūpų eskizą. Jo dėka, dar prieš pradedant kontūrinį makiažą, galėsite įvertinti, kaip atrodys rezultatas po procedūros. Jeigu matomas vaizdas neatitiks Jūsų lūkesčių, eskizas bus koreguojamas, kol surasime Jums tinkamą variantą ir būsimam vaizdui nebeturėsite jokių priekaištų. Tuomet, atsižvelgiant į Jūsų norus bei Jūsų natūralių veido bruožų visumą, parinksime pigmento spalvą.

Jums pageidaujant, ji gali būti identiška Jūsų pamėgtam lūpų pieštukui ar lūpų dažams.

Prieš pradedant lūpų mikropigmentacijos procedūrą, atliekamas vietinis nuskausminimas. Anestetikai naudojami ir procedūros eigoje, todėl skausmo nejausite – galimas tik nedidelis diskomfortas ar lengvo kutenimo jausmas. Procedūra, priklausomai nuo pasirinktos technikos ir norimo rezultato, trunka 1-2 valandas.

Procedūros metu specialaus prietaiso adatėlėmis nuo 0,3 iki 0,8 mm epidermio sluoksnį tiksliai ir tolygiai įvedami pigmentiniai dažai.

Poprocedūrinis laikotarpis

Odos gijimas ir atsistatymas po mikropigmentacijos procedūros trunka iki 4 savaičių. Su amžiumi gijimo procesas ilgėja. Po procedūros odos audiniai lengvai paburksta, tačiau paburkimas praeina per 2-4 val. Pirmąsias dvi dienas lūpų spalva būna ryškesnė dėl ištekėjusios limfos. Trečią dieną lūpos ima šerpetoti, atsiranda sausumo jausmas, niežėjimas. Siekiant sumažinti diskomfortą, lūpas 1-4 kartus per dieną rekomenduojama drėkinti paskirtu tepalu. 5-7 dieną šerpetojimas išnyksta, lūpų atspalvis tampa šviesesnis, natūralesnis. Spalva išryškėja ir galutinį rezultatą galima vertinti po 3-4 savaičių.

Foto galerija

Siekiu, kad kiekviena mano klientė būtų apsupta individualaus dėmesio, jaustųsi saugiai, komfortiškai ir galėtų džiaugtis nepriekaištingu rezultatu. Galerijoje pateikti darbų pavyzdžiai:

Patirtis, saugumas, kokybė!

Kainos

Čia pateikiamos mūsų paslaugų kainos. Jeigu nerandate Jus dominančios paslaugos kainos, ją galite sužinoti paskambinę mums

Gitana

Gitana Vizgaitienė

Specialistės kainos:

Antakių šešeliavimas

3000 DKK

3D antakiai

3000 DKK

“Ombre” antakiai

3000 DKK

6D (microblading)

3000 DKK

Antakių korekcija (iki 3 mėn.)

1500 DKK

Antakių korekcija (nuo 3 mėn. iki 12 mėn.)

1500 DKK

Antakiai po 2 metų

3000 DKK

Akys viršutinė linija

3000 DKK

Akys apatinė linija

3000 DKK

Akių korekcija (iki 3mėn.)

1500 DKK

Akių korekcija (nuo 3 mėn. iki 12 mėn.)

1500 DKK

Akių korekcija po 2 metų

1500 DKK

Naikinimas

3000 DKK