Akių linijos mikropigmentacija

Akių linijos mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią akių liniją, suteikti žvilgsniui daugiau išraiškingumo, paslaptingumo ir žavesio. Gali būti atliekamas akių viršutinės linijos ir/ar akių apatinės linijos kontūrinis makiažas.

service

Akių linijos mikropigmentacija (kitaip – ilgalaikis makiažas) – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios metu į išorinės odos sluoksnį (epidermį) implantuojamas pigmentas. Gali būti atliekamas akių viršutinės linijos ir/ar akių apatinės linijos kontūrinis makiažas.

Procedūros tikslas – suformuoti dailią akių liniją, suteikti žvilgsniui daugiau išraiškingumo, paslaptingumo ir žavesio.

Akių linijos kontūrinio makiažo technika kiekvienu atveju parenkama individualiai, atsižvelgiant į Jūsų vokus ir pageidaujamą rezultatą. Išraiškingas klasikinis akių pravedimas atliekamas suformuojant į išorinį akies kampą storėjančią liniją ir uodegėlę. Šešėliuotas pravedimas šiek tiek padidina ir subtiliai išryškina akis, suteikia joms išraiškingumo bei paslaptingumo. Atliekant šešėliuotą pravedimą, galima apimti ir dalį voko, taip vizualiai jį prailginant ir pakeliant akies kampučius.

Kam skirta ši procedūra

Dažniausiai akių linijos mikropigmentacija atliekama grožio tikslais, siekiant patogumo ir norint sutaupyti makiažui atlikti kasdien sugaištamą laiką. Po šios procedūros nebereikės jaudintis dėl netvarkingo akių kontūro ar blausaus žvilgsnio – akys visada atrodys ryškios ir išraiškingos. Procedūros dėka galima ne tik suteikti daugiau patrauklumo Jūsų akims, bet ir koreguoti iš prigimties nesimetriškus veido bruožus. Procedūra tinka netekusiems blakstienų dėl onkologinių ligų gydymo chemoterapijos pagalba, taip pat alergiškiems kosmetikos priemonėms žmonėms.

Procedūros eiga

Prieš procedūrą mikropigmentacijos meistrė išklausys Jūsų lūkesčių, įvertins Jūsų akių bei vokų formą, veido bruožus, odos tipą ir nupieš eskizą. Jo dėka, dar prieš pradedant kontūrinį makiažą, galėsite įvertinti, kaip atrodys rezultatas po procedūros. Jeigu matomas vaizdas neatitiks Jūsų lūkesčių, eskizas bus koreguojamas, kol surasime Jums tinkamą variantą ir būsimam vaizdui nebeturėsite jokių priekaištų. Tuomet, atsižvelgiant į Jūsų norus bei Jūsų natūralių veido bruožų visumą, parinksime pigmento spalvą.

Akių linijos kontūrinio makiažo procedūra, priklausomai nuo eskizo ir naudojamos technikos, trunka apie 1-2 val. Procedūros metu oda vietiškai nuskausminama, todėl jos metu nejausite skausmo – galimas tik lengvas diskomfortas ar kutenimas.

Procedūros metu specialaus prietaiso adatėlėmis nuo 0,3 iki 0,8 mm epidermio sluoksnį tiksliai ir tolygiai įvedami pigmentiniai dažai.

Poprocedūrinis laikotarpis

Odos gijimas ir atsistatymas po mikropigmentacijos procedūros trunka iki 4 savaičių. Su amžiumi gijimo procesas ilgėja. Po procedūros odos audiniai lengvai paburksta, tačiau paburkimas praeina per kelias valandas, tad jau tą pačią dieną galite grįžti prie įprastos veiklos. Pirmąsias dvi dienas akių kontūro spalva būna ryškesnė, trečią dieną oda procedūros srityje gali pradėti šerpetoti, atsirasti sausumo jausmas, niežėjimas. Siekiant sumažinti diskomfortą, odą atliktos procedūros srityje 1-4 kartus per dieną rekomenduojama drėkinti paskirtu tepalu. 5-7 dieną šerpetojimas išnyksta, kontūras tampa natūralesnis. Jo spalva išryškėja ir galutinį rezultatą galima vertinti maždaug po 2 savaičių.

Gijimo laikotarpiu reikia saugoti odą nuo saulės spindulių, būnant lauke patartina naudoti SPF50 apsaugines priemones.

Kokio rezultato galima tikėtis?

Galutinis procedūros rezultatas priklauso nuo pasirinktos technikos, Jūsų akių formos ir kitų faktorių. Tačiau užtikriname, kad jis atrodys dailiai, subtiliai ir neiišaukiančiai. Moderni įranga, kokybiški pigmentai ir meistrių patirtis užtikrins rezultatą, apie kurį svajojate. Profesionalių mūsų centro specialisčių tikslas – sekant vyraujančiomis natūralumo tendencijomis, išgauti tokį efektą, kad aplinkiniai pastebėtų, jog atrodote gražiau ir patraukliau, tačiau nesuprastų kodėl. Kokybiškai atliktas ilgalaikis makiažas nekrenta į akis – nėra griežtų linijų, tik minkšti ir grakštūs kontūrai, tinkamai parinkta spalva, atitinkanti Jūsų odos tipą ir atspalvį, pabrėžianti prigimtinį grožį. Profesionaliai atliktas akių kontūrinis makiažas suteikia žvilgsniui išraiškingumo, paslaptingumo ir viliojančio žavesio, o veidui – jaunatviškesnę išvaizdą.

Kartais pasiekti norimam rezultatui gali prireikti kelių procedūrų.

Kiek laiko bus matomas rezultatas?

Mikropigmentacijos procedūros rezultato trukmė priklauso nuo naudojamų medžiagų, pigmento atspalvio bei intensyvumo, atlikimo technikos, individualių odos ypatybių bei gyvenimo būdo – buvimo saulėje, kosmetikos priemonių naudojimo ir t.t. Įprastai rezultatu galima džiaugtis 1,5-2 metus, po to galima atlikti pakartinę procedūrą.

Norint kuo ilgiau išsaugoti spalvos intensyvumą, būnant atvirame ore būtina naudoti apsaugą nuo UV spindulių (rekomenduojama – SPF50).

Įgykite savo svajonių profesiją

service

Antakių mikropigmentacija

Antakių mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti tobulą antakių liniją, išryškinti natūralius veido bruožus, suteikti veidui išraiškingumo.

service

Lūpų mikropigmentacija

Lūpų mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią lūpų liniją, pabrėžti natūralų lūpų grožį, suteikiant joms sodresnę spalvą ir vizualaus putlumo.