specialist

Evelina

Permanentinio makiažo specialistė

+370 633 788 58

Kvalifikuota mikropigmentacijos meistrė. Ilgalaikio makiažo mokymus baigė Gitanos Vizgaitienės įkurtame “Mikropigmentacijos centre” 2017m. Nuo to laiko dirba su procedūromis, konsultacijomis, veda apmokymus. Meistrė baigusi ir “Pigment Removal” mokymus.

Ši meistrė taip pat dalyvauja įvairiose konferencijose bei kvalifikacijos kėlimuose Lietuvoje bei užsienyje.
  • “Color correction icolor blur 2018m. Lithuania”;
  • “The Permanent make up symposium – Lithuania”
  • “PMU World Conference by Nouveau Contour”;
  • “PMU & Microblading conference Global Permanent. 2019m. Moscow Russia”;
  • “8th World Beauty Festival. 2019m. Korea”.
Darbo patirtis:

daugiau nei 5 metai

Galerija

Įgykite savo svajonių profesiją

Permanentinio makiažo profesionalės

„Mikropigmentacijos centro“ komanda – tai patyrusios ir nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo profesionalės. Patikėkite mums savo svajones, o mes stengsimės ne tik pateisinti, bet ir viršyti Jūsų lūkesčius.

Klinikos paslaugos

Klinikoje „Mikropigmentacijos centras“ patyrusios, nuolat savo kvalifikaciją keliančios ilgalaikio makiažo meistrės profesionaliai atlieka antakių, lūpų ir akių linijos mikropigmentaciją.

service

Akių linijos mikropigmentacija

Akių linijos mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią akių liniją, suteikti žvilgsniui daugiau išraiškingumo, paslaptingumo ir žavesio. Gali būti atliekamas akių viršutinės linijos ir/ar akių apatinės linijos kontūrinis makiažas.

service

Antakių mikropigmentacija

Antakių mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti tobulą antakių liniją, išryškinti natūralius veido bruožus, suteikti veidui išraiškingumo.

service

Lūpų mikropigmentacija

Lūpų mikropigmentacija – tai nechirurginė estetinė procedūra, kurios tikslas – suformuoti dailią lūpų liniją, pabrėžti natūralų lūpų grožį, suteikiant joms sodresnę spalvą ir vizualaus putlumo.